e reçete

Medula Eczane

warning: Creating default object from empty value in /home/medeczane/domains/medeczane.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
   

Med Eczane Doktor Girişi

MedEczane medula doktor girişi sayfamıza hoşgeldiniz.

Doktor Girişi buraya için Tıkla

Yukarıda yer alan linke tıklayarak medula eczane doktor girişi yapabilirsiniz.Sistem üzerinden e reçete bilgileri girebilirsiniz.

* * *

Med Eczane doktor girişini ilk defa yapacak olanlar. Önce şifre alması gerekir. şifre almak için aşağıdaki linke tıklayarak e-recete/medeczane giriş şifresini alabilirler.

E-reçetede yer alacak olan bilgiler

E-reçetede yer alan bilgilerin içeriği Medula Eczane Reçete Web Servislerinin Kullanım Kılavuzunda belirtilmiştir. E-reçetede yer alan bilgiler detaylı olarak anlatılmaktadır. Bu nedenle e-reçetede yer alan tüm bilgiler bu kılavuzdan erişilebilir. Ancak uygulamada birlikteliği sağlamak, yanlış anlamaları ortadan kaldırmak amacıyla bu bilgilerden bazıları aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır.

1. Reçete Alt Türü; – Ayaktan Reçetesi

– Yatan Reçetesi

– Günübirlik Reçetesi

– Taburcu Reçetesi

– Acil Reçetesi

– Yeşil Alan Reçetesi

– Evde Bakım Reçetesi

Hekimin reçete alt türü seçeneğini gerekli durumlarda seçmesi gerekmektedir. Genel olarak reçete alt türünün seçilmesine gerek yoktur. İstisnalar aşağıda belirtilmektedir;

sponsorlu bağlantılar

Anket

Medeczane sistemi performansı nasıl?:

Son yorumlar